Про ТД "Асторг"
Місія та цінності компанії

Наша робота базується на трьох основних принципах - результативність, професіоналізм та відповідальність. Використовуючи прогресивні знання, новаторські технології та наш досвід, ми впевнено закріплюємо позиції на агропромисловому ринку України.

Відповідальність

Наша відповідальність підтримується і нашою виключною обов'язковістю - ми завжди виконуємо те, що обіцяли клієнту, керівнику, співробітнику або колезі. Ми не боїмося брати на себе відповідальність, і робимо це свідомо тоді, коли це потрібно для максимального дотримання інтересів клієнтів.

Клієнтоорієнтованість

У центрі кожної нашої послуги - клієнт і безпосереднє рішення його конкретних проблем. Ми знаємо, чим живуть наші клієнти, вміємо поставити себе на їх місце і постійно вдосконалюємо свої навички та свою роботу, виходячи з розуміння реальних мотивів і потреб наших клієнтів.

Партнерство

Ми з повагою цінуємо ефективність командної роботи. У побудові відносин з клієнтами, колегами, керівниками та співробітниками ми дотримуємося принципів довгостроковості і глибини відносин, готовності до об'єктивного діалогу, поваги і визнання особистості та їх достоїнств.

Історія компанії
2005

Рік заснування

Рік заснування «ТД Асторг».
Свій старт компанія отримала в Східному регіоні України в м.Харкові у 2005 році. Створену компанію назвали «СПК Велес». Кілька співробітників, на чолі з засновником Наталією Олексіївною, поклали початок історії «ТД Асторг».

2006

Продаж перших 100 тонн у місяць

«СПК Велес» продовжує успішний рух по непростому м'ясного ринку Східного регіону. «СПК Велес» продає перші 100 тонн продукції на місяць. Компанія зростає і стає ясно, що для подальшого зростання і розвитку необхідно створювати компанію в Києві.
Нову компанію назвали «УТД Асторг». «УТД Асторг» відкриває офіс і склад в Києві.
Мета «ТД Асторг» - УКРАЇНА.
«ТД Асторг» продовжує зростати і освоювати нові ринки.

2007

Компанія - провідний гравець м'ясного ринку

Територія впливу компанії розширює асортиментний ряд м'ясної продукції. Наші клієнти - основні м'ясопереробчі комбінати та великі оптовики України. «УТД Асторг» і «СПК Велес» продовжують зростати і освоювати нові ринки. Компанія - провідний гравець м'ясного ринку. «ТД Асторг» диктує умови на ринку.

2010

Купівля мясопереробчого комбінату «Укрптахосервіс»

Купівля мясопереробчого комбінату «Укрптахосервіс»
Купівля роздрібної мережі Дніпропетровску (50 ТТ)
Купівля роздрібної мережі у Харкові (46 ТТ)

Наші партнери

Ми є офіційними дистриб'юторами компанії
ТОВ "Комплекс Агромарс" (Гаврилівсьі курчата)

Наші представництва

Наша компанія має представництва по всій території України, що дозволяє оперативно вирішувати питання щодо закупівлі та реалізації зернової, масляничной, сільськогосподарської продукції, оптового продажу охолодженого і свіжомороженого м'яса птиці, яке виробляється та переробляється на власних виробничих потужностях розташованих у місті Дніпродзержинську на заводі "Укрптахосервіс". Все це дає нам можливість рік за роком бути лідерами у своїй справі.

наші контактиchevron_right